top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

"Ile dasz, tyle otrzymasz,
czasem z najbardziej
niespodziewanej strony"

Te słowa, pochodzące z książki Paulo Cohelo  Czarownica z Portobello są odpowiedzią na każdą bezinteresowną pomoc, niesioną potrzebującym. Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci umieściła je na  Podziękowaniach za udział w akcji Pola Nadziei, skierowane do wszystkich uczestników programu. W tym roku już po raz trzeci uczniowie naszej szkoły stali się wolontariuszami chcącymi zrobić coś dobrego. Pola Nadziei to nie tylko sadzenie żonkili, konkursy i kwesty, ale również uwrażliwiająca na cierpienie terminalnie chorych akcja społeczna.    
   
Uroczyste zakończenie tegorocznej edycji akcji odbyło się w ogrodzie Miejskiego Przedszkola nr 39 w Katowicach. Wszystkie szkoły i przedszkola, biorące w niej udział ubogaciły ceremonię swoimi występami. Były inscenizacje bajek, pokazy tańca nowoczesnego i śląskiego. Kilkuosobowa reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w kilkuminutowym przedstawieniu o bardzo chorej dziewczynce i jej siostrze, przygotowanym przez panią Magdalenę Wszędyrówny. 

 

  
Podsumowanie to również podziękowania i nagrody dla uczestników konkursów zorganizowanych przez Fundację. Nasza szkoła otrzymała:

W czasie przerw, wszyscy uczestnicy i ich opiekunowie mogli wspólnie świętować zajadając się kiełbasą z grilla, watą cukrową, ciastem oraz  korzystając z atrakcji, jakie Fundacja przygotowała w wyrazie wdzięczności.

FOTOGALERIA

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.