Wakacje to czas wyjazdów, wspaniałych podróży i przygód, nie wszyscy jednak opuścili Katowice wraz z ostatnim szkolnym dzwonkiem. Tych właśnie uczniów zaprosiliśmy do szkolnej świetlicy w dniach 1.07 - 12.07.2013.

Jeśli myślicie, że siedzieliśmy w murach szkoły, to bardzo się mylicie. Całe dwa tygodnie minęły nam bardzo szybko na spacerach, zwiedzaniu Muzeum, zawodach sportowych i warsztatach plastycznych.
Stworzyliśmy obraz kosmicznych Katowic oraz ich makietę, zaprojektowakiśmy logo naszego miasta oraz wykonaliśmy magiczne drzewo. Odwiedziliśmy Park Ślaski, ZOO, Mc Donalda oraz braliśmy udział w wyścigach w ...workach na śmieci.

Zajęcia szkolnej świetlicy zostały zorganizowane w ramach  akcji LATO W MIEŚCIE, której pomysłodawcą  jest Miasto Katowice.

Jakpedziliśmy początek wakacji możecie zobaczyć na zdjęciach